תהליכים בארגונים

הרצאה שכולם ידברו עליה?
סדנת מנהלים אפקטיבית ובלתי נשכחת?
שיפור ושדרוג תהליך המיון והגיוס?

צריכים לשדרג את ההון האנושי בארגון?  מחפשים הרצאות, סדנאות ותהליכים חכמים? הגעתם למקום הנכון

למעלה מ 20 שנים אני מלווה מנכ”לים, מנהלים ועובדים בארגונים הגדולים במשק הישראלי.
אני פריקית של תוצאות בשטח ומובילה אנשים להיות במיטבם, אישית ומקצועית.
אני מבטיחה תוצאות ויוצאת לדרך רק לאחר שהוגדרו לה מטרות. מדידות.

כמה רחוק יוכל הארגון / הפרוייקט / הצוות שלך להגיע?

תלוי בך ובמקבל ההחלטות שבאחריותו לשדרג את המציאות העסקית והבינאישית. בעזרתי תקבלו:

 • תוצאות בטווח הקצר:
  יישום השיטה מתאפשר מיד עם החשיפה אליה. לא תאמינו כמה מהר הטיפים והתובנות מאפשרים לעשות שינויים מידיים במודעות, במחשבה ובהתנהגות
 • תוצאות לטווח ארוך:
  דברים שלא האמנתם שניתן לשנות מתאפשרים בעבודת עומק עם השיטה. תהיו מופתעים  כמה רחוק אנשים מוכנים להשתנות כאשר הם בוחרים בכך ומבינים כמה זה נכון עבורם
 • הומור ואינטליגנציה: מצד אחד השיטה עמוקה, חכמה, יסודית ונשענת על כתפיים רחבות. מצד שני, אני מעבירה אותה בדרך קלילה, ללא שיפוטיות, בגובה עיניים ובהנאה גדולה
 • פרקטיות: לשיטה יש ‘בנק תרגילים’ המותאם לתוצאות האבחון האישי של כל משתתף. זה אומר שאין אצלי עצות, כלים ו’טיפים’ גנריים לכולם. הכל מותאם אישית ומניע מוטיבציה פנימית.
 • קוד פתוח: השיטה מעודדת שיתוף, הצעות לשיפור ומאפשרת למתאימים להטביע חותמם
 • אבחון כ”א: יש לי את הדרך היעילה, האפקטיבית והיצירתית ביותר לאבחן עבורכם מועמדים סופיים למשרה בכירה. האבחון כולל דו”ח מחברה בינלאומית ומפגש בן שעתיים עד שלוש עם המנכ”ל, סמנכ”לית מש”א, המועמד ואנוכי. זהו מפגש דרמתי בתרומתו ומומלץ למי שרוצה להימנע מהימור שיתברר כתחושת בטן שגויה (שיכלה להימנע) וכמובן למנהלים שרוצים למקסם מלוא הפוטנציאל הגלום במועמד הבכיר הנכנס לשורות הארגון כחבר לעמיתיו.
 • מגזרים וגיוון: השיטה מיושמת בהצלחה במגזר הציבורי, הפרטי והשלישי ופועלת בקרב כל מגזרי האוכלוסייה וסוגי קהלים. אני מביאה עמי פרספקטיבה מאד רחבה מכל לקוחותיי כולם

הרצאות

הסוד הכמוס של ה.. אנושות

הרצאה אינטראקטיבית, מעוררת מחשבה, מצחיקה ומחדשת תובנות. בהרצאה עוברים המשתתפים אבחון אישי לזיהוי העוצמה הדומיננטית שלהם ונחשפים לזווית חדשה, פורצת דרך, על אנשים, מוטיבציות ותקשורת…הרצאה אינטראקטיבית, מעוררת מחשבה, מצחיקה ומחדשת תובנות.
בהרצאה עוברים המשתתפים אבחון אישי לזיהוי העוצמה הדומיננטית שלהם ונחשפים לזווית חדשה, פורצת דרך, על אנשים, מוטיבציות ותקשורת בינאישית.


 • הרצאה חוויתית – נושא עמוק ורציני המועבר בדרך קלילה, אנרגטית והומוריסטית

 • התאמה אישית – כל משתתף עובר אבחון אישי ולכן החוויה מותאמת אישית ומדברת בדיוק אליו

 • בגובה עיניים - מילים פשוטות לתובנות עמוקות והעלאת המוטיבציה לשיפור האפקטיביות האישית

 • ערך מוסף – רכישת שפה ההופכת מאבקי אגו ומתחים בינאישיים – לתקשורת חיובית ושיתוף פעולה

 • תוצאות מיידיות – בזמן קצר נשארים בידיכם תובנות וכלים פרקטיים ליישום מיידי


למי זה מתאים?
לכ-ו-ל-ם! לבכירים, למנהלים, למורים, לרופאים, למבוגרים, לצעירים, למתחילים ולמתוחכמים!

מתי זה מתאים?
תמיד! בכנסים, ימי עיון, מפגשי מנהלים, הרמת כוסית, בקורס הכשרה, קפה ידע, ימי חברה וכד'

מה הלאה?
סדנאות - ללימוד עומק, לקבלת כלים ולתרגול ההלכה למעשה.
מפגשי אסטרטגיה – יישום התובנות באתגרים העכשוויים.

מוטיבציה
כל מה שלא סיפרו לכם עליה

הרצאה עוצמתית, שוברת מיתוסים, מעוררת מחשבה ומניעה לפעולה. המשתתפים נחשפים לשלושת המפרשים האחראים לרוח הגבית הנדרשת למוטיבציה הפנימית שלנו, מבחינים בטעויות השכיחות ביותר ומקבלים כלים…

הרצאה עוצמתית, שוברת מיתוסים, מעוררת מחשבה ומניעה לפעולה.

המשתתפים נחשפים לשלושת המפרשים האחראים לרוח הגבית הנדרשת למוטיבציה הפנימית שלנו, מבחינים בטעויות השכיחות ביותר ומקבלים כלים ייחודיים של 'עשה ואל תעשה' בהיבט האישי וכמודל חיקוי לאחרים.


 • הרצאה מטלטלת – מסע אל המנגנון המוטיבציוני המשאיר את המשתתפים בתדהמה מהתגליות

 • הזדהות אישית – המשתתפים מבחינים במנגנון האישי שלהם וחווים, בגוף ראשון, כל מפרש ומפרש

 • בגובה עיניים - מילים פשוטות לתובנות עמוקות בנושא הכי קריטי להצלחה בכל תחום בחיים

 • ערך מוסף – תובנות משנות חיים לכל ההורים החפצים שלילדיהם יהיה מנגנון מוטיבציוני פנימי משובח

 • כלי עבודה פרקטי – למנהלים, אנשי חינוך וכל מי שאמור להניע אנשים למיצוי הפוטנציאל שלהם


למי זה מתאים?
לבוגרי הרצאת 'הסוד הכמוס של ה.. אנושות', לאנשי חינוך ולמנהלים שכבר עברו דבר או שניים בחיים

מתי זה מתאים?
בכנסים, ימי עיון, מפגשי מנהלים, בקורס הכשרה, קפה ידע  - בסיטואציה שאין ציפייה מרכזית רק לFun Fun Fun..

מה הלאה?
סדנאות עומק לשדרוג שלושת מפרשי המוטיבציה הדרושים להצלחה

אקזקוטיבה בשיטת HeTM
הסדנה למנכ"ל ולחברי הנהלת הארגון

סדנה שהופכת את הסמנכ"לים מיחידים – לקבוצה מגובשת הרואה עין בעין את המציאות, המטרות והאחריות האישית והמשותפת לתוצאות. בזמן קצר מתפוגגים מתחים בינאישיים, גלויים וסמויים.…

סדנה שהופכת את הסמנכ"לים מיחידים – לקבוצה מגובשת הרואה עין בעין את המציאות, המטרות והאחריות האישית והמשותפת לתוצאות.

בזמן קצר מתפוגגים מתחים בינאישיים, גלויים וסמויים. מעמיקה היכולת לראות באובייקטיביות את עצמך ואת האחרים. משתפרת התקשורת ואין צורך 'ללכת על ביצים' באינטראקציות. נהיים הרבה יותר אפקטיביים.

חברי ההנהלה, ובראשם המנכ"ל, מתבוננים לעצמם ולעמיתיהם 'בלבן של העיניים' לא מתוך חולשה או עליונות וגם לא במונחים של טוב או רע אלא מתוך הבנה מחודשת על בני אדם (HeTM) והתייחסות אל ההבדלים והפערים ביניהם כנקודת מוצא להצלחת הארגון ולא כמכשולים בדרך לשם.

בסדנה נפרדים הבכירים מהרגלי הניהול של העולם הישן ('הפרד ומשול', 'תסמוך שיקרה' וכד') ומאמצים שיטת ניהול אפקטיבית עדכנית של 'אחד וכבוש!' ו'הווה דוגמא'. הנהלת הארגון מצליחה לקיים דיאלוג פנימי ללא שיפוטיות, ביקורת או חשש מאלה ובזכות כך השינוי מהיר ונראה לעין.

במהלך הסדנה מקבלים הבכירים חוברת אישית עם תוצאות האבחון האישי שלהם והיא משמשת אותם ככלי עבודה להתפתחות מקצועית אישית ולשיפור היחסים עם הקולגות, העובדים ושאר הגורמים הרלוונטיים. החוברת הינה דו"ח פרופיל אישי, מתוקף מחקרית מחברה בינלאומית.
בכל אקזקוטיבה נבחרים נושאי הדיון בהתאם למטרות שמגדיר המנכ"ל ולאתגרי הארגון והשעה.

ניהול בשיטת HeTM
סדנה לפיתוח מנהלים

סדנה למנהלים שרוצים להשיג יותר תוצאות, בפחות מאמץ. בסדנה רוכשים המנהלים את עיקרי הדברים שעליהם לדעת על בני אדם ועל אופן רתימתם לערכים ולמטרות. לומדים…

סדנה למנהלים שרוצים להשיג יותר תוצאות, בפחות מאמץ.

בסדנה רוכשים המנהלים את עיקרי הדברים שעליהם לדעת על בני אדם ועל אופן רתימתם לערכים ולמטרות. לומדים להבחין בין הטיפוסים השונים, למנוע מראש מתחים וקונפליקטים, לפתור אותם כשהם כבר קיימים, לפנות לעובדים בדרך מעודדת מוטיבציה, לנסח מטרות שרותמות, לדייק עבורם את המשימות באופן שמאפשר למצות יותר מהפוטנציאל שלהם, לשפר את עבודת הממשקים בארגון ולהביא תוצאות הרבה יותר טובות, בפחות מאמץ.

המנהלים מעדכנים את תפיסת התפקיד שלהם ומשדרגים את כישורי הניהול, הרתימה והשכנוע. נפטרים ממיתוסים ודפוסי ניהול שעבר זמנם ומתאמנים על דרכים חדשות להשפיע, לכוון ולהוביל את העובדים למיטבם.

זה עובד! יש תוצאות מהירות! וזה מקדם את הקריירה האישית של המנהלים ובונה את המוניטין המקצועי שלהם.

בכל סדנת מנהלים עולים נושאי דיון בהתאם לצרכי הארגון ולאתגריו.

גיבוש בשיטת HeTM
הסדנה שמגבשת יחידים לכדי קבוצה

אם רוצים לגבש עובדים - צריך לטוות ביניהם חוטים של קשר ולקרב לבבות. בעיקר את הלבבות הרחוקים והקשים זה לזה. לא נכון לבחור בפעילות שמעודדת…

אם רוצים לגבש עובדים - צריך לטוות ביניהם חוטים של קשר ולקרב לבבות. בעיקר את הלבבות הרחוקים והקשים זה לזה. לא נכון לבחור בפעילות שמעודדת תחרותיות, מלחמה, מנצחים, מפסידים, סטטוס, וכוח.

גיבוש בשיטת HeTM זו חוויה אינטראקטיבית שלא שוכחים אותה. באווירה מיוחדת וללא מאמץ נולדים רגעי אינטימיות בין קולגות, אמון נבנה בטבעיות, הערכה וכבוד מתעצמים, פתיחות הדדית ומוטיבציה להשתנות עבור האחר.

המשתתפים מציינים כי מעבר לשיפור העצום בטיב היחסים ביניהם ואפקטיביות שיתוף הפעולה, התובנות והמסרים נשארים עמם הרבה אחרי שהסדנה נגמרת.

נשים וקריירה בראי HeTM
הסדנה שנשים קרייריסטיות זקוקות לה

בשתי תקופות זמן 'מאבד' הארגון את הנשים ומקריב בשל כך את התוצאות; א. לאחר חופשת לידה - מרבית הנשים תחזורנה למקום עבודתן ממנטאליות של 'לשרוד'…

בשתי תקופות זמן 'מאבד' הארגון את הנשים ומקריב בשל כך את התוצאות;

א. לאחר חופשת לידה - מרבית הנשים תחזורנה למקום עבודתן ממנטאליות של 'לשרוד' את היומיום בעבודה-בית
ב. בגילאי 45-55 - נשים בכירות בתפקידי ניהול מתפטרות (בניגוד לכל הגיון) או מתפשרות במודע על 'להיתקע במקום' (בניגוד לאינטרס שלהן ושל הארגון).

מתוך מטרה למנוע את הסטגנציה או ההתפטרות העתידית – נדרשות הנשים לעסוק בסוגיות הקריטיות ביותר עבורן לא כעניין צדדי ו'על הדרך', אלא במלוא תשומת הלב.

בסדנה הבהירות חוזרת, המטרות מתחדדות וגם ההבחנה בין עיקר לטפל. הפנטזיה והמציאות נפגשות לשיחה, החלופות נבחנות, השחיקה מתפוגגת וכוחות חדשים מתעוררים מבפנים.

שיח עמוק כמו שרק נשים יודעות, אוהבות ו.. זקוקות לו על מנת 'לעשות סדר בראש', לבחון הכל מחדש ולחשב את מסלול ההמשך מכאן קדימה. בלי לפחד מהפחד.